bacteria

Dezynfekcja (odkażanie) polega na niszczeniu drobnoustrojów oraz ich przetrwalników. Czynność ta jest niezbędna zarówno w celu wyeliminowania ryzyka rozwoju chorób, jak i dla zachowania wysokiego poziomu czystości pomieszczeń laboratoryjnych czy medycznych. Dezynfekcja może obejmować przedmioty, jak i powierzchnie użytkowe. Nasz zakład stosuje metody fizyczne, chemiczne jak i termiczno-chemiczne. Jedną z nowoczesnych metod, która pozwala na usuwanie drobnoustrojów, jest również ozonowanie pomieszczeń. Dysponujemy sprzętem do ozonowania, dzięki któremu możemy w szybki i bezpieczny sposób pozbyć się nieprzyjemnych zapachów oraz niechcianych i groźnych dla zdrowia alergenów, które unoszą się w powietrzu. Często mylona jest z polegająca na pozbyciu się niechcianych owadów dezynsekcją – obydwa zabiegi znacząco się jednak od siebie różnią.

Ozonowanie pomieszczeń z powodzeniem można wykorzystać do usuwania nieprzyjemnych zapachów m.in. po pożarach. Zarówno ozon, jak i dezynfekcja pomagają też przywrócić zdrowy klimat i pozbyć się nieprzyjemnego odoru powstałego na skutek rozkładu zwłok ludzkich.

Fumigacja, dezodoryzacja

Skuteczność przeprowadzonych zabiegów

Piaseczyński Zakład DDD wykonuje usługi likwidacji przykrych zapachów powstałych w wyniku procesów gnilnych – dezodoryzację. Polecamy też ofertę usług dla firm. Obok realizacji takich zadań jak usuwanie myszy i szczurów w magazynach, zajmujemy się również fumigacją palet i konstrukcji drewnianych. Zabieg polega na dezynfekowaniu materiałów oparami, dymem lub gazem z lotnych substancji chemicznych. Fumigację potwierdzamy wydaniem odpowiedniego certyfikatu, który uprawnia do przewozu materiałów do innych krajów Unii Europejskiej jak i poza nią.

image1 1

  • 20 lat doświadczenia

 

  • rzetelne podnoszenie kwalifikacji

 

  • gwarancja skuteczności zabiegów

 

  • pomagamy przy wdrażaniu GMP/GHP i HACCP

 

  • najwyższe standardy jakości AiB, IFS, BRC

 

  • usługi prowadzimy na terenie całego kraju

 

 • serwis 24h dla stałych klientów

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

606-76-1000

Lub do skorzystania z naszego formularza kontaktowego: