slider2

Dezynsekcja jest usługą, która pozwala uwolnić się od niechcianych:

 • prusaków i karaluchów (poprzez oprysk powierzchniowy bądź żelowanie),
 • mrówek,
 • pluskiew,
 • pcheł,
 • oraz innych – mniej popularnych – owadów biegających, jak na przykład krocionogi.

Dezynsekcja obejmuje również odkomarzanie, zwalczanie kleszczy oraz usuwanie innych owadów latających, które zakłócają spokój i stanowią zagrożenie dla zdrowia. Za pomocą odpowiednich środków i metod usuwamy:

Dlaczego zwalczanie kleszczy jest tak istotne?

Kleszcze to drobne pajęczaki, których nikomu nie trzeba przedstawiać, gdyż chyba każdy zetknął się kiedyś z tym drobnym krwiopijcą. Dorosłe osobniki posiadają rozwinięty aparat żądlący, którym wysysają krew z ciała ofiary. W przeciwieństwie do komara kleszcz potrzebuje więcej krwi, a ponadto po ugryzieniu potrafi żerować na ofierze przez wiele dni. Choć ugryzienie kleszcza jest niemal bezbolesne i nie wywołuje dyskomfortu to sam pajęczak może być źródłem groźnych chorób dlatego tak ważne są działania prewencyjne i zapobieganie potencjalnym ugryzieniom. Jednym ze sposobów obrony przed nimi jest ich zwalczanie.

Zwalczanie pluskiew – Piaseczno

Pluskwy to insekty spotykane najczęściej w mieszkaniach, domach, miejscach noclegowych i środkach transportu publicznego. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze starymi tapczanami, materacami czy meblami możemy spotkać również pluskwy. Owady te niegdyś prawie wytępione, na przestrzeni ostatnich lat ponownie zaczęły się uaktywniać. Ich niezwykła odporność na środki biobójcze stanowi współcześnie wyzwanie i sprawia, że zwalczanie pluskiew domowymi sposobami zwykle jest nieskuteczne.

Owalne, spłaszczone owady długości 5 milimetrów, dzięki umiejętności wspinania się po ścianach i murach stanowią nie lada wyzwanie, by się przed nimi zabezpieczyć. Ponadto zdolność życia bez pożywienia nawet przez kilka miesięcy dzięki wprowadzeniu w stan hibernacji sprawia, że mogą bardzo długo przetrwać bez żywiciela. A żywicielem w tym wypadku może być człowiek, którego krew stanowi dla nich pokarm. Pluskwy atakują nocą, gdy osoby śpią niczego nie świadome, dowiadując się o ukąszeniu dopiero po swędzących i zaczerwienionych miejscach na ciele kolejnego dnia. Zwalczanie pluskiew zapobiega takim rewelacjom wspierając komfort psychiczny snu i zabezpieczając przed pogryzieniem.

Chcąc pozbyć się się pluskiew najlepiej skorzystać z firmy, która specjalizuje się w takich usługach. Używa się w tym celu profesjonalnych preparatów, a w samym pomieszczeniu należy uprzednio przeprowadzić inspekcję ze szczególną detekcją miejsc występowania insektów. Z kolei chcąc pozbyć się niewidocznych w powietrzu drobnoustrojów, należy zamówić usługę dezynfekcji.

Wszelkie działania owadobójcze, a także usuwanie myszy, zwalczanie szczurów i innych gryzoni poprzedzamy oceną sytuacji, po której podejmujemy właściwe czynności.
Dezynsekcja jest uzupełniania przez monitoring obiektu. Prowadzimy go, minimalizując wszelkie uciążliwości i podejmując stosowne środki zaradcze, zależnie od potrzeb. Do wykonywania zabiegów stosujemy wyłącznie preparaty bezpieczne dla ludzi, dopuszczone do obrotu na polskim rynku przez Ministra Zdrowia. Działamy szybko i sprawnie, zmniejszając wszelkie niedogodności do minimum. Jesteśmy elastyczni w uzgadnianiu terminów.

image1 1

  • 20 lat doświadczenia

 

  • rzetelne podnoszenie kwalifikacji

 

  • gwarancja skuteczności zabiegów

 

  • pomagamy przy wdrażaniu GMP/GHP i HACCP

 

  • najwyższe standardy jakości AiB, IFS, BRC

 

  • usługi prowadzimy na terenie całego kraju

 

 • serwis 24h dla stałych klientów

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

606-76-1000

Lub do skorzystania z naszego formularza kontaktowego: